جمعه ٠٩ خرداد ١٣٩٩
اخبار > جلسه معارفه کارشناسی مهندسی شیمی سال 1398


  نسخه چاپي    ارسال به دوست

 

   جلسه معارفه کارشناسی مهندسی شیمی سال 1398

 

 
    

برنامه معارفه ی دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی شیمی در روز دوشنبه 22/7/1398 در ساعت13 با حضور دانشجویان شروع شد .

در ابتدا با سلام وخیرمقدم مجری برنامه آغاز شد ودر ادامه مجری توضیحات و نکاتی را پیرامون زندگی دانشجویی،زندگی در خوابگاه،همچنین توضیحاتی پیرامون چگونگی ارتباط با اساتید و روش درس خواندن در دانشگاه را به دانشجویان ارائه کرد و سپس توضیحاتی درباره رشته مهندسی شیمی و تاریخچه آن و چگونگی شکل گیری رشته و همچنین درباره دروسی که دانشجویان باید در مقطع کارشناسی بگذرانند داده شد.

در ادامه مجری به بیان زمینه های کار ،آینده شغلی رشته مهندسی شیمی و گرایشات مقطع کارشناسی ارشد پرداخت.

پس از بیان توضیحات لازمه در رابطه با رشته مهندسی شیمی ، پس از مجری دکتر هرمزی، رییس دانشکده مهندسی شیمی پس از سلام و خیر مقدم و معرفی، پیرامون رشته مهندسی شیمی و نکاتی که دانشجویان باید در دوره کارشناسی به آن ها دقت کنند صحبت های ارزنده ای کردند.

پس از صحبت های دکتر هرمزی ، دکتر حیدری، استاد راهنمای دانشجویان جدید الورود شروع به صحبت کردند ایشان نیز ضمن عرض سلام و خیر مقدم و معرفی خود، در ارتباط بارشته ی مهندسی شیمی و آینده شغلی آن توضیحاتی را بیان نمودند.

در پایان برنامه نیز دبیر انجمن علمی توضیحاتی درباره فعالیت های انجمن علمی در سال گذشته و همچنین فعالیت هایی که میتوان از طریق انجمن انجام داد بیان کردند و همچنین درباره همکاری با انجمن علمی توضیحاتی را بیان نمود .

در پایان برنامه ضمن پذیرایی از دانشجویان ، دانشجویانی که تمایل به همکاری با انجمن علمی مهندسی شیمی در زمینه های مختلف داشتند فرم های تهیه شده را پر کردند و تحویل دادند.


      

 

گروه خبری :اخبار تصویری, انجمن علمی    1398/08/26 ساعت :١٦:١٥     تعداد نمایش:128    کد خبر:١٧٣٦٦