جمعه ٠٩ خرداد ١٣٩٩
اخبار > جلسه معارفه کارشناسی مهندسی نفت ورودی 1398


  نسخه چاپي    ارسال به دوست

 

   جلسه معارفه کارشناسی مهندسی نفت ورودی 1398

 

 
    

برنامه معارفه ی دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی نفت در روز سه شنبه 23/7/1398 در ساعت10 با حضور دانشجویان شروع شد .

در ابتدا دکتر هرمزی، رییس دانشکده مهندسی شیمی،نفت و گاز پس از سلام و خیر مقدم و معرفی، پیرامون رشته مهندسی نفت و نکاتی که دانشجویان باید در دوره کارشناسی به آن ها دقت کنند صحبت های ارزنده ای کردند.

پس از صحبت های دکتر هرمزی ، دکتر صابری، مدیر گروه مهندسی نفت شروع به صحبت کردند ایشان نیز ضمن عرض سلام و خیر مقدم و معرفی خود، در ارتباط بارشته ی مهندسی نفت و آینده شغلی آن توضیحاتی را بیان نمودند.

سپس دبیر انجمن علمی مهندسی شیمی توضیحات و نکاتی را پیرامون زندگی دانشجویی،زندگی در خوابگاه،همچنین توضیحاتی پیرامون چگونگی ارتباط با اساتید و روش درس خواندن در دانشگاه را به دانشجویان ارائه کرد و همچنین درباره دروسی که دانشجویان باید در مقطع کارشناسی بگذرانند نیز توضیحاتی داده شد و همچنین توضیحاتی درباره فعالیت های انجمن علمی در سال های گذشته و همچنین فعالیت هایی که میتوان از طریق انجمن انجام داد بیان کردند و همچنین درباره همکاری با انجمن علمی توضیحاتی را بیان نمود .

در پایان برنامه ضمن پذیرایی از دانشجویان ، دانشجویانی که تمایل به همکاری با انجمن علمی در زمینه های مختلف داشتند فرم های تهیه شده را پر کردند و تحویل دادند.


      

 

گروه خبری :اخبار تصویری, انجمن علمی    1398/08/26 ساعت :١٦:١٩     تعداد نمایش:208    کد خبر:١٧٣٦٧