بازدید دانشجویان دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه سمنان از شرکت کندر

 بازدید دانشجویان دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه سمنان از شرکت کندر

بازدید دانشجویان دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه سمنان از شرکت کندر:


دانشجویان دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز با حضور در شرکت کندر از نزدیک از خط تولید مواد شوینده و بهداشتی و بخش های مختلف شرکت کندر بازدید کردند.
بازدید با هدف آشنایی دانشجویان با فرصت‌ها و حوزه‌های شغلی رشته‌ مهندسی شیمی و نحوه انجام دوره کارآموزی در شرکت ها، ایجاد انگیزه و نگاه مثبت به آینده شغلی رشته دانشجویان، ارتباط موثر صنعت و دانشگاه انجام شد.

شرکت کندر سال ۱۳۸۰ در شهرک صنعتی سمنان با هدف تولید مواد شوینده و بهداشتی به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس گردید.
در سبد محصولات این شرکت محصولاتی مانند پودر لباسشویی دستی و ماشینی، صابون، خمیر دندان، مایع ظرفشویی و شیشه پاک کن و... مشاهده می شود.
این شرکت محصولات خود را با نام های تجاری آ.ب.ث، هوم کر، آبان و بانو برای تولیدات داخل کشور و نام های آرتا و دلتا و پونل برای صادرات محصولات استفاده می کند.
تولیدات محصولات متنوع برای تکمیل سبد کالای تولیدی با کیفیت بالا، داشتن برند معروف ثبت و شناخته شده و اشتغال بالا از ویژگی های شاخص این واحد تولیدی می باشد.

طرح سوال توسط دانشجویان و پاسخ به آنها توسط کارشناسان و مهندسان بخش های مختلف کارخانه، پایان بخش این بازدید بود.

کلمات کلیدی
مهدی خالصی
تهیه کننده:

مهدی خالصی

تصاویر

بازدید دانشجویان دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه سمنان از شرکت کندر2 - بازدید دانشجویان دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه سمنان از شرکت کندر3 - بازدید دانشجویان دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه سمنان از شرکت کندر4 - بازدید دانشجویان دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه سمنان از شرکت کندر5 -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *